Главная страница » Советы автовладельцам » Щедрий комплект великого седана Mazda

Щедрий комплект великого седана Mazda

Mazda 6 довгий час була фаворитом Auto Express, вигравши в категорії «Найкращий сімейний автомобіль» у номінаціях New Car Awards 2013 та 2014. Той факт, що він, як і раніше, залишається одним з найкращих у своєму класі після такого часу, показує, наскільки він добрий.

Спортивний маневр

Mazda 6 – один з дуже небагатьох сімейних седанів, яким дійсно приємно керувати, зі спортивними манерами на дорозі та вражаючими двигунами, які чудово поєднують у собі високу продуктивність та хорошу паливну економічність. Низький рівень викидів CO2 також сподобається водіям автопарків, як і невисокі ціни Mazda, через які конкуренти виглядають трохи дорожчими. Постійні оновлення зробили автомобіль ще кращим.

Mazda 6 доступна у вигляді седана або універсала у своєму нинішньому вигляді, що означає, що вона має хороші можливості для продажу в класі сімейних автомобілів, до якого входять Ford Mondeo, Vauxhall Insignia Grand Sport, VW Passat, Skoda Superb, Hyundai. i40 і Кіа Оптіма. Але є одна особливість Mazda 6, яка ставить її на перше місце, і це той факт, що нею цікаво керувати.

Mazda 6 є наступницею Mazda 626, яка несла флагман сімейних автомобілів Mazda з кінця 1970-х до 2002 року, коли її змінила модель 6. З того часу Mazda 6 змінила три покоління, починаючи з поточної версії надійде до дилерів у 2012 році.

Ця модель повернулася до форми чотиридверного седана після кузова хетчбека останнього автомобіля, також пропонується універсал 6 Tourer. Але в той час, як 6 існує вже кілька років, Mazda щорічно покращує його, щоб допомогти йому залишатися конкурентоспроможним. У 2015 році були додані додаткові технології, а також фейсліфтинг, більше оновлень у 2016 році, а потім більший фейсліфтинг у 2018 році. Це допомогло Mazda 6 залишатися сучасною, в той час, як її спортивний характер не був втрачений. Дійсно, система Mazda G-Vectoring, яка була додана до моделі 2016 року і пізніше, призначена для ще більшого поліпшення керованості автомобіля.

Двигуни

Як і більшість великих сімейних автомобілів, Mazda 6 має переднє розташування двигуна та передній привід. Але, на відміну від багатьох конкурентів, Mazda зосередилася на зниженні ваги, щоб допомогти 6-й моделі забезпечити хорошу економічність, а маневреність стала додатковою перевагою. Mazda також обрала філософію «правильного розміру» для двигунів, тому замість зменшення розмірів та додавання турбонаддува до своєї лінійки бензинових двигунів, як це зробили більшість конкурентів, ви отримуєте 2,0-літрові та 2,5-літрові двигуни великої ємності, звані SkyActiv- G. Є також 2,2-літровий турбодизель під назвою SkyActiv-D, але знову ж таки, його потужність більша, ніж у більшості конкурентів, і він був знятий з виробництва наприкінці 2020 року.

Якщо ви зацікавилися покупкою Mazda 6 седан, пропонуємо перейти на сайт українського дилера: https://mazda.niko.ua/cars/mazda6-sedan/ та отримати більш детальну інформацію.

Прокрутка до верху