Нова Honda Accord: посібник для покупця автомобіля

Honda Accord 2020 року https://honda.ua/ є найкращим вибором безпеки. Щороку Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) проводить серію тестів, щоб визначити найбезпечніші автомобілі на дорозі. Щороку Honda Accord виступає вище конкурентів. Якщо ви шукаєте новий автомобіль, ви не помилитеся з Accord. Це не тільки один із найбезпечніших транспортних засобів на дорозі, але й наповнений функціями, які роблять цей седан комфортним і високоефективним автомобілем. Цей посібник розповість вам усе, що вам потрібно знати про Honda Accord і чому вам варто відвідати Burleson Honda для тест-драйву сьогодні.

Продуктивність

Для Accord є два варіанти двигунів. Є двигуни 1,5 і 2,0 л. Обидва чотирициліндрові з турбонаддувом. Менший двигун видає 192 кінські сили, тоді як більший двигун видає 252 кінські сили. Обидва двигуни відчувають себе ударними та чуйними. Ви полюбите енергійний двигун і відчуєте, що у вас вистачає потужності під час їзди вулицями міста.

Гібрид

Honda також пропонує гібридну версію Accord. Він має 2,0-літровий чотирициліндровий двигун і пару електромоторів, які викачують вражаючі 212 кінських сил. Ви знайдете його потужним і швидким.

Інтер’єр

У вашому Accord можна комфортно розмістити до п’яти осіб. Ви побачите, що місця для ніг достатньо, а сидіння підтримують. Вищим пасажирам може здатися, що на задньому сидінні простір над головою трохи тісно, але це не буде незручно. Ви побачите, що якість салону Accord буде вражаючою. Матеріали відрізняються високою якістю та привабливою обробкою.

Якщо вам потрібно перевезти вантаж, а не людей, то ви оціните 16,7 кубічних футів вантажного простору в багажнику. Це значно перевищує середню кількість вантажного простору для інших чотиридверних седанів на ринку.

Технологія

Honda гарантує, що ваш Accord матиме необхідні технологічні функції. Усі моделі оснащені сенсорною інформаційно-розважальною системою та стереосистемою. Навіть базова модель має вражаючу кількість технологічних функцій. Вони збільшуються в міру підвищення рівня комплектації. Багато оновлень включають сумісність зі смартфонами, навігацію та бездротову зарядку. Ви навіть можете мати люк, якщо хочете.

Ви знайдете інформаційно-розважальну систему інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні. Меню має логічну організацію і швидко реагує на ваші дотики. Існує також велика кількість фізичних елементів керування, щоб надати вам кілька варіантів функціональності.

Безпека

Ми розпочали цю статтю, сказавши вам, що Honda Accord є найкращим вибором безпеки. Це означає, що він пройшов кілька тестів на безпеку. Він отримав найвищу оцінку «Добре» у всіх шести краш-тестах. Коли Національна адміністрація безпеки дорожнього руху випробувала Accord, він показав так само добре. У всіх трьох краш-тестах він отримав п’ять зірок із п’яти.

Прокрутка до верху