Главная страница » Советы автовладельцам » Короткий огляд Ford Transit

Короткий огляд Ford Transit

Яка остання інформація Ford Transit 2021 року?

Ми не очікуємо серйозних змін у 2021 році, але Форд ніколи не сидить на місці.

Наприклад, нещодавні оновлення означають, що тепер ви можете отримати 10-ступінчасту автоматичну коробку передач для задньопривідних Транзитів, що допоможе зробити важкі моделі приємнішими за кермо, зберігаючи при цьому розумну економію палива, тоді як рівень комплектації Transit Trail, представлений у 2020 році, приносить жорсткий новий зовнішній вигляд і додаткові можливості для слизьких умов.

Ford Transit Trail, 2021, DCiV, чорний, вид спереду

Головним оновленням для моделей з переднім приводом є додавання стандартного механічного диференціала з обмеженим ковзанням (mLSD), який повинен допомогти фургону знайти більшу тягу в слизьких умовах. Якщо цього недостатньо, є також повний привід Transit Trail, який ми розглянули нижче. Інтер’єр обшитий шкірою, що легко чиститься.

Це включало новий дизайн передньої частини зі змінами решітки радіатора та бамперів, а також відмінні нові світлодіодні денні ходові вогні (на фото нижче). Але що ще більш важливо, він також має збільшену вантажопідйомність, оновлену кабіну та безліч нових технологій.

Підтяжка обличчя Ford Transit 2019 – вид спереду, синій

Ця технологія включає нові можливості підключення 4G, покращені двигуни потужністю до 185 к. С., Рульове управління з електричним приводом (EPAS) і навіть опцію м’якого гібридного електромобіля (mHEV) під назвою EcoBlue Hybrid. Чисто електричний варіант Transit https://ford.niko.ua/komerciyni-avto/new-transit/oglyad надійде в продаж у 2021 році..

Стилі кузова, варіанти та комплектації Ford Transit

Ford Transit доступний як звичайний панельний фургон, двомісний мікроавтобус (DCiV) з другим рядом сидінь, кабіною шасі (включаючи полегшену кабіну з каркасом шасі ) та мікроавтобусом.

Двигуни Ford Transit Євро 6 та Євро 5

Оригінальні 2,2-літрові турбодизельні двигуни стандарту Euro 5 були замінені новими 2,0-літровими турбодизельними двигунами EcoBlue у 2017 році, щоб відповідати нормам викидів Euro 6.

Представлення 2,0-літрових двигунів збіглося з рядом інших технологічних оновлень, включаючи наявність шестиступінчастої автоматичної коробки передач як опції вперше.

Вирок Ford Transit

Поєднуючи високу цінність із простотою використання, хорошим досвідом водіння, великою кількістю технологій та розгалуженою мережею дилерів, яка пропонує величезний вибір прямих замовлень, Ford Transit залишається великим еталоном для мікроавтобусів.

Є старші конкуренти, які можуть витримувати більше корисного навантаження, але вони також зазвичай пропонують знижене обладнання безпеки та комфорт водіння. Існує також більше конкурентів преміумклас, які пропонують багато технологій та вишуканості – але за більш високу ціну та зазвичай без будь-яких переваг у навантаженні.