Главная страница » Советы автовладельцам » Citroen C Elysee змінився тільки зовні

Citroen C Elysee змінився тільки зовні

У цьому огляді детально розглянемо Citroen C-Elysee https://citroen.niko.ua/car/c-elysee/. Розглянемо деталі Citroen C-Elysee в трьох основних категоріях, таких як:

  • характеристики Citroen C-Elysee;
  • витрата палива Citroen C-Elysee;
  • основні характеристики Citroen C-Elysee.

Ці категорії підготовлені для того, щоб пояснити автомобіль з будь-якої точки зору.

Історія Citroen C-Elysee

Перш ніж почати огляд, хотілося б поділитися загальною інформацією про історію Citroen C-Elysee. C-Elysee – це невеликий автомобіль, що випускається французькою автовиробником Citroen з 2012 року. Використовуючи платформу PSA PF1, C-Elysee продавався на багатьох європейських ринках і зібрав досить цікаву статистику, засновану на даних про продажі. Автомобіль, що випускається в чотирьох країнах, як і раніше є актуальною і відомою моделлю Citroen на ринку малолітражних автомобілів.

Характеристики Citroen C-Elysee

У цій частині огляду зосередимося на характеристиках Citroen C-Elysee. Почнемо із зовнішнього вигляду Citroen C-Elysee. Дивлячись на екстер’єр автомобіля, можна сказати, що він має дуже простий і стандартний дизайн. C-Elysee розроблений як субкомпактний автомобіль, який буде служити цій меті, а не бути занадто задовільним з точки зору естетики. Якщо говорити про деякі характерні особливості кузова, то дизайн автомобіля більше, ніж у більшості автомобілів у своєму сегменті.

У передній частині бачимо дизайн решітки радіатора із знаковим логотипом Citroen, як завжди добре інтегрованим. Крім того, широкі фари та різка лінія кузова, що проходить по всьому кузову, надають автомобілю виразний характер. Тепер перейдемо до дизайну інтер’єру Citroen C-Elysee. Розглядаючи дизайн інтер’єру C-Elysee, слід зазначити, що стиль дизайну, орієнтований на водія, було визначено для полегшення користування автомобілем.

Розміщення елементів керування та планування кабіни дуже зручні і прості. Мультимедійний екран на центральній консолі не дуже великий, але забезпечує достатній потік інформації для пасажирів і водія. Хоча колірна гамма зазвичай використовується в темних тонах, на консолі є і варіанти світлих тонів. Хоча різні деталі, такі як приладова панель і клімат-контроль, виконані вручну, їх цілком достатньо для доступної ціни автомобіля.

Витрата палива Citroen C-Elysee

Тепер зосередимося на витраті палива Citroen C-Elysee. При виборі відповідного автомобіля вам потрібна конкретна і проста інформація. Саме тому використовуємо цей метод дискримінації, щоб полегшити завдання. Citroen C-Elysee отримав три стандартні варіанти двигунів: 1.2, 1.6 і 1.6 HDi. Розглянемо з них найекономічніший. Варіант 1.6 HDi має чотирициліндровий двигун об’ємом 1560 куб. см. У ньому використовується дизельна система подачі палива, тому можна сказати, що це двигун дизельного типу. Він може виробляти 99 к.с. і крутний момент 3750 об / хв. Згідно з офіційними даними заводу, 1.6 HDi отримував 4,6 л / 100км mpg і був найкращим в міському використанні. Однак цей показник витрати палива знижується до 3,3 л / 100 км при використанні за межами міста, наприклад, на автомагістралях або в далеких поїздках.