Главная страница » Советы автовладельцам » Як вибрати транспортну компанію?

Як вибрати транспортну компанію?

Вантажоперевезення – це складний та відповідальний процес, яким має займатися транспортна компанія. Особливо якщо необхідні міжнародні вантажоперевезення. Проблема в тому, що послуги з перевезення вантажів пропонує безліч компаній і далеко не всі з них можуть гарантувати своїм клієнтам висококласний сервіс. Необхідно відповідально підійти до вибору компанії, якій довірите власний вантаж. Розглянемо основні критерії, на які потрібно звертати увагу.

Наявність сайту

Наполегливо радим звертати увагу на наявність сайту. Якщо компанія дбає про власну репутацію, тоді у них гарантовано буде офіційний сайт з інформацією про компанію, реквізити, опис послуг, тарифи та відгуки клієнтів. Звертайте увагу, що відгуки були на офіційних бланках. Рекомендується зателефонувати за вказаними номерами на сайті, щоб переконатися, що це не просто веб-сайт для виду.

Особистий автопарк

Наявність автопарку – одна з основних умов, за яким необхідно вибирати транспортну компанію. Тільки за наявності власного автопарку, який проходить стабільне технічне обслуговування, перевізник може гарантувати безпеку вантажу протягом усього маршруту.

Якщо є власний автопарк, то на сайті мають бути реальні фотографії з автомобілями, а не стокові. Повинно насторожити, якщо компанія стверджує, що може перевозити будь-які вантажі через партнерів. Серйозні компанії не працюють із приватними водіями, тому що немає жодних гарантій, що підрядник доставить вантаж у вказаний час.

Вартість та умови оплати

Ціна на послуги транспортних компаній, незважаючи на поширені думки, залежить не тільки безпосередньо від типу товару та відстані, на яку необхідне перевезення вантажу. Наприклад, якщо вантаж потрібно перевести через митницю, вартість доставки зростає. Це з необхідністю оформлювати додаткові документи. Також може знадобитися додатковий пакет послуг: страхування вантажів, супровід тощо. Обов’язково уточніть у фахівців компанії, як формується вартість послуг.

При виборі транспортної компанії не можна керуватись виключно низькою ціною – це може бути посередник. Він просто підбере будь-якого приватника, взявши додатковий відсоток за послуги. Або просто потрапите до рук шахраям. Надійні компанії заздалегідь прораховують вартість транспортування, пропонуючи офіційну угоду з ціною, яка не повинна збільшуватися в ході роботи. Це ваш захист при форс-мажорних ситуаціях.

Відстеження вантажу

У великих компаніях клієнти мають можливість створити особистий кабінет, в якому можна стежити за місцем розташування вантажу, щоб спрогнозувати час доставки. Відстеження може здійснюватися за допомогою трек-номера. Клієнту не потрібно буде проходити реєстрацію, а достатньо буде ввести відповідний код спеціально призначену форму. Альтернатива – послуги персонального менеджера, який повідомлятиме про місцезнаходження вантажу.

Додаткові послуги

Спрощують транспортування вантажу додаткові послуги: страхування вантажу, митне оформлення, супровід тощо, тому вам не потрібно буде шукати додаткових спеціалістів. Це не лише економить час, а й гроші.

Якщо ви враховуватимете всі ці критерії, можете бути впевненими, що доставка вантажів буде здійснюватися швидко і без додаткових проблем.